Kayışdağı Baca Havalandırma

Kayışdağı Baca Havalandırma

baca havalandırma , paslanmaz baca , baca havalandırma sistemleri

Havanın taşınması amacıyla üretilen hava kanallarımız, TSE belgeli galvaniz, paslanmaz veya alüminyum levha olmak üzere üç ayrı malzemeden yapılmaktadır. Ayrıca birleştirme ekipmanı olarak TUV belgeli yüksek mukavemetli, sızdırmaz özellikli ithal flanş ve köşe parçaları kullanılmaktadır.Kanal ve fittings malzemeleri, bilgisayara verilen ölçülerde yüksek hassasiyetle fireyi en aza indirecek şekilde otomatik olarak plazma tezgahında kesilir.
Kanallar, dirsekler ve redüksiyonlar otomatik kenet makinesi ile el işçiliği olmaksızın kapatılmaktadır.

Üretim sonrası elastik silikon ile sızdırmazlık sağlanmakta, punto noktaları paslanmaya karşı krom boyanmaktadır. Üretilen parçaların her biri hat ve pozisyon numaralarına göre etiketlenmektediGalvaniz sac kanalr. Bu işlem montajda çok büyük kolaylık sağlamaktadır.

Üretimde kullandığımız TUV belgeli ithal flanş, özel dizaynı sayesinde yüksek sızdırmazlığa sahiptir. Bu sayede kanallarımız SMACNA C Class yüksek sızdırmazlık özelliğine ulaşmaktadır.

Klima santrali ile üfleme ve emiş menfezlerinin arasına hava taşıyıcı hat olarak monte edilen galvaniz sac hava kanallarımız isteğinize bağlı olarak alçıpan vb dekoratif malzeme ile kaplanabilirler.

Yuvarlak kanal modellerimiz, elektrostatik boya ile istenilen renkte boyanabilme özelliği ve dekoratif oluşları nedeniyle kaplama yapılmadan kullanılabilirler.